Özel Megapark Hastanesi Hakkında

Megapark Hastanesi, 2005 yılında kurulmuş bulunan KMS Kahramanmaraş Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.Hastane binası inşaatı 2007-Haziran ayında, cihaz montajları ise EYL-2007 tarihinde tamamlanmış ve Kasım-2007’de Ruhsat Başvurusunda bulunmuştur. Ocak 2008 tarihi itibarı ile hasta kabule başlanmıştır.

    Megapark hastanesi Kahramanmaraş’ın en fazla yatak kapasiteli özel hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Megapark Hastanesinde Görüntüleme merkezlerinde ve Laboratuvar merkezinde tahliller ve filmlerle ilgili tüm sonuçları işlem ve kağıt dolaşımı olmadan dijital ortamda sonuçlandırıyor. Zaman kayıplarını ortadan kaldıran Megapark Hastanesi; dünyanın ileri radyoloji merkezlerinde bulunan PACS iş istasyonu ile hastalarına ait başvuru, tanı, tedavi ve kontrol süreçlerinin uzun yıllar dijital arşiv bölümünde saklanmasını sağlıyor. Böylece hastalar yanlarında film taşımak zorunda kalmıyor, filmlerin evde saklanması sorunu kalmıyor, dolayısıyla kaybedilme riski de yok. Doktorlar yıllar sonra bile hastanın önceki görüntüleri ile yeni çekilen görüntüleri hiçbir deformasyona uğramadan kaliteli bir şekilde incelebiliyor.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarıyla, insana saygıyı hedef alan Megapark ailesi kalite yönetim sistem ve ISO 9001-2008 standartlarını yaşatarak geleceğe güvenle bakar.

Akılcı Laboratuvar

Akılcı Laboratuvar İstem Prosedürü, Akılcı Laboratuvar Konsültasyon İstem Prosedürü, Akılcı Laboratuvar Karar Sınır Kritik Değer Ölçüm Birimlerinin Harmonizasyonu Prosedürü

Ameliyathaneler

Ameliyathaneler laminar hava akımı ve hepafiltrelerle donatılmıştır. 3 genel amaçlı, 2 Laparoskopik cerrahi olmak üzere 5 ameliyathane ile 24 saat hizmet vermektedir.

Muayene İçin Randevunuzu

Zahmetsiz & Hızlıca Alın

E-RANDEVU
Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi - Cuma 08.00 - 17.00
Cumartesi 08.00 - 13.00
Acil Servis 7/24 Açık
Foto

Misyonumuz

Bilim, vicdan ve sosyal etik ve ilkelerden ayrılmadan şeffaf, dürüst ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak. Bilimsel tıbbi araştırmaların yakından takip edildiği ve yeni uygulamaların Kahramanmaraş ve çevre illerine taşınacağı öncü sağlık merkezi olmak.

Sürekli eğitim, ölçme-değerlendirme ve iyileştirme sistemlerini kurup işleterek gelişmeyi ve yenileşmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi modeli olmak.

Hasta, hasta yakınları ile sağlık hizmetlerinden yararlanmayı düşünenlerin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklanarak, yüksek standartlarda sağlık hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak. Toplumun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla doktor ofisleri, park alanları ve kolay ulaşılabilen konumu ile entegre bir sağlık tesisinin Kahramanmaraş ve bölgesindeki ilk örneklerinden birini oluşturmak.

Foto

Vizyonumuz

Kendimizi kişiler ve hastane olarak Bilim, Vicdan ve Sosyal Etik ve İlkelerden asla taviz vermeden, insanlık onuruna saygılı, şeffaf, dürüst, güvenilir ve bölgede en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adama düşüncesindeyiz. Sağlık hizmetlerinin insanlık için anlam, önem ve kutsallığının bilincindeyiz. “Halka hizmetten daha üstün hizmet yoktur” inanç ve anlayışı bizim yaşam felsefemizdir. Bu inanç ve anlayışla bölge insanını kucaklayan Megapark Hastanesi tüm Kahramanmaraş ve yakın coğrafya için en önde gelen referans merkezi olacaktır.

Foto

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarıyla, bizimle iletişimde olan kişi ve kuruluşların memnuniyetini gözeterek hizmetlerini mükemmelliğe giden yolda sürekli iyileştirmelerle destekleyen çevre ve insana saygıyı hedef alan Megapark ailesi kalite yönetim sistem ve ISO 9001-2008 standartlarını yaşatarak geleceğe güvenle bakar.

24 /7 Acil Servis

Modern Teknolojiler

Profesyonel Ekip

Hasta Gizliliği